1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Po me kercenojn me foto

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aleks.007, 25 Mars 2020.

 1. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ju lutem kush me ndihmon.
  Po me kercenojn me ca foto.
  Ju lutem me shkruani nese me ndihmoni
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,866
  Pëlqimet:
  213
  Pikë nga trofetë:
  93
  Me qfar foto ? ku pot kercnojn ?
   
 3. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk mi dergoi.
  Me foli per gjithe familjen time
   
 4. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Me ndihmon dot tja marresh fb
   
 5. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  186
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  normalisht eshte dikush qe te njeh, pastaj ti nuk e ke shpjeguar qarte se si te ka kercenuar ose cfare kerkon?
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,929
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  293
  Denoncoi në polici. Nuk ka zgjidhje tjetër.
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 7. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Une nuk e njoh ate .
  Nese ja merr dot facebook te lutem me trego qe te flasim se jam shum ne hall
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,929
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  293
  Lol ti po kerkon te marrësh facebook apo zgjidhje?
   
  Mr.Gh0$T dhe Aureli AK pëlqejnë postimin.
 9. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  186
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  sa per info fb nuk ja mer dot, po nese fotot ti ka mar nga fb ti ske pse shqetesohesh sepse ti vet i ke shpernda
   
 10. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  156
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  nqs behet fjale per foto intime ose dicka tjeter, mund te jene mashtrime nqs je i sigurt qe dicka e till nuk egziston nga ana jote. Shume persona tentojne te marrin rushfete duke kercenuar se do publikojne foto apo dicka tjeter private (intime, nudo) duke then se ju kan hakuar kameren tuaj ose foto tuaj...
   
  Aureli AK pëlqen postimin.
 11. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nese me ndihmon dot me thuaj te te jap fb e flasim ne messenger
   
 12. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,866
  Pëlqimet:
  213
  Pikë nga trofetë:
  93
  O vllaqko pershkruje detajisht
  postoj mesazhet qka pot shkrun qka pot kercenon , shtejelloje rastin
   
  GunnerZh pëlqen postimin.
 13. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,502
  Pëlqimet:
  608
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ky mdoket koka 1 fmij qe koka tu dasht me ja marr fb dikujt tjeter. Perndryshe nese sosht qeshtu qysh po tham un ateher shpjegoe rastin ne hollsi ,me qka pot kercnon , ku pot kercnon ?
   
  Aureli AK pëlqen postimin.
 14. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  186
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Dhe mu ashtu po mduket pernej i kerkova se si po e kerceno :D
   
 15. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ti duhet te thoshe si ta mar FB dikujt ske pse i bie nga Kina es ka dhe virus
   
  Last edited: 25 Mars 2020
  Aureli AK pëlqen postimin.
 16. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  764
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje
  Facebookun e merr por na trego pak me shume, si te kercenojn ? Je djal apo vajz ? mendo pak a ke pas dikun foto apo si tpo tkercenojn ndalu dhe mendo ku i ke pas ato foto, me ke ke bisedu per her te fundit
   
 17. kastiot

  kastiot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  pajtona me ty ku sha shkrun 100 her ma mir fol ndetale
   
 18. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  193
  Pikë nga trofetë:
  73
  bashkohem me mendimin
   

Shpërndaje faqen

Loading...