1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Po me duhet dikush qe e njeh pak Java edhe php

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga gashish, 7 Gusht 2020.

 1. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pom duhet dikush qe e njeh pak Java edhe php per njefar scripte
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  php di tej dikun , shkrujem qoma scripten nashta muj met ndihmu.
   

Shpërndaje faqen

Loading...