1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

PLZZZ Kush Mundet Mem Ndihmuuu Me Ni Design

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga SerialCode, 18 Shkurt 2012.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje !


  Une Jam BeatMakers Edhe Boj Beat Po Pom Duhet Ni Design Qe Me Perfaqson + Do Ta Vendos Ne Qdo Beat Qe Do e Vendos Ne Youtube,Forume,Facebook Etjj ..

  Lloji i dizajnit : Logo
  Madhësia e dizajnit : 786x786
  Ngjyrat e dizajnit : Ska Lidhje Ato i Percakton Dizajnuesi
  Ska Nevoj Per PSD File .
  Jam +20 Postime
  Design Ska Lidhje Me Hacking :D
  Osht Kerkes a e Dyt Ne Kete Rubrik


  Ju Lutem Kush Ka Mundesi Qe Te Ma Bej Kete Dizajn Do e Falenderoja Shuum Shuum Shuum , Amo Ju Kisha Lot Mos Me Vonu Desing :D DMTH KUSH DIN EDHE MUNDET
   
 2. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  emri/
  me qka me pas lidhje simboli?
   
 3. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sorry Emrin Se Pasna Qit :D [ BM Beats ] Diqka Kshtu Si Me Muzik :D .
  Nese e Punon Flm Shummmmmmmmm
   
 4. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  tu e punu jom,nashta i boj dy versione:d
   
 5. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  dy t'thjeshta nuk e di sa mujn met pelqy -4-

  psd se rujta,kshtu qe ndryshime sun bojm :S


  v1:[​IMG]

  v2:[​IMG]

  mu ma shum pom pelqen qiky v2-shi :p
   
 6. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Flm Shumm Shumm Shumm Masi Ti Merr Vesh Prej Ksaj Pune Po i Marr Dyjat Qekjo e Para Ma Si Logo Po Ma Qon Mallin Amo Dyjat Super Flm Shumm
   
 7. RAPh

  RAPh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,153
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  68
  @Silent warrior kom mendu qe je ma i mir ne dizajn meq kerkojshe me kon dizajner...
   
 8. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  menimi yt osht per aftesit e mija,osht dasht edhe ti me provu me ja bo njo :S,+kjo osht free,kshtu qe kerkush se jep max,un thjesht u mundova mi ndihmu
   
 9. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Silenti Do Design Pi Bon Te Mira Qe i Bon Kshtu Per Veti Amo Flm Shum Per Ket Design Se Me i Bo Di Edhe Une Po Thash Naj Njo Pak Ma Te Mir :D
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...