1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Playstore DF-CHARTA-01

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Alm1r, 11 Tetor 2018.

 1. Alm1r

  Alm1r Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje, ka dy muaj qe ne telefonin tim Android po edhe ne tjere telefona qe kam pasur ne dore te Android OS shoh te njejtin problem ne Playstore qe duket keshtu kur klikoj tek Top charts
  https://ibb.co/i6gB8p
  Cka mund te jete problemi ketu?
   
 2. Alm1r

  Alm1r Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A e din dikush zgjidhjen e ktij problemi a jo djem?
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,155
  Pëlqimet:
  307
  Pikë nga trofetë:
  113
  Fshi njehere data dhe cache.
   
 4. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  28
  Si me Wifi si me data mobile te njejten gje te nxjerr???
   
 5. Alm1r

  Alm1r Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  E kam provuar fshirjen e Data dhe Cache, pa efekt!
  Edhe ne WiFi edhe me Data mobile e njejta gje
   
 6. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  43
  Provo keto tri apps dhe ne kete menyre dhe ne fund ristarto tel.
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...