1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje playstation download pc

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga kelvin, 23 Korrik 2018.

 1. kelvin

  kelvin Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  mundeni te me ndihmoni se si mund ta shkarkoj playstation ne pc...
   
 2. MaksIm1233

  MaksIm1233 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kerko ne internet per "Ps3 Emulator" Besoj se ka plot por te rekomandoj "RPCS3" https://rpcs3.net/ Dhe jo nuk mund te shkarkosh os-in e ps3 ne kompjuter por nepermjet ketij programi mund te luash lojerat e ps3 te cilat mund ti shkarkosh me iso ose ne se ke diskun atehere mund ti luash dhe nepermjet tij.
   

Shpërndaje faqen

Loading...