1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Playstation 4 Games?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -f0rGivE., 19 Nëntor 2019.

1. -f0rGivE.

-f0rGivE. Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,204
    Pëlqimet:
    130
    Pikë nga trofetë:
    93
    Pershendetje djem, deshta me ju pyt kush ka ma shume provoje me ps4 a ka najfar menyre me shkarku lojat qe jon me pages mi marr free?! I kom pa do glitcha ne youtube amo spom doket reale diqka.

2. miraxh

miraxh Anëtar

Postimet:
    41
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    8
    Eshte nje menyre qe kur ta bosh format PS4 nuk duhet me i bo update dhe i merr lojrat nga pc.
    Une nuk e di se si behet se kam kohe pa e perdor, por shpresoj te ndihmoj dikush i cili ka eksperience :)

-f0rGivE. pëlqen postimin.
  3. LEO33

LEO33 Anëtar

Postimet:
    4
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    16
    Firmware i PS4 duhet të jetë maksimumi në versionin 5.05. Duhet t'i japësh cache exploit-it nga PS4 browser, që quhet Homebrew Enabler (HEN). Pastaj shkarkon dhe instalon lojrat dhe DLC-të në formatin PKG, por të janë Fake PKG, jo PKG zyrtar të Sony. Gjen tutorial-e në Google sa të duash.

Më duket se është dhe një mënyrë tjetër që nëse e ke blerë lojën në account-in tënd, thjesht fut account-in tek PS4 tjetër, e instalon lojën, del offline, por PS4 nuk duhet në asnjë mënyrë të jetë online se ta kyç lojën Sony. Nuk e kam provuar ndonjëherë këtë mënyrë pasi s'kam blerë ndonjëherë ndonjë lojë PS4.

Shpërndaje faqen

Loading...