1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Playstation 4 Games?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -f0rGivE., 19 Nëntor 2019.

 1. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pershendetje djem, deshta me ju pyt kush ka ma shume provoje me ps4 a ka najfar menyre me shkarku lojat qe jon me pages mi marr free?! I kom pa do glitcha ne youtube amo spom doket reale diqka.
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Eshte nje menyre qe kur ta bosh format PS4 nuk duhet me i bo update dhe i merr lojrat nga pc.
  Une nuk e di se si behet se kam kohe pa e perdor, por shpresoj te ndihmoj dikush i cili ka eksperience :)
   
  -f0rGivE. pëlqen postimin.
 3. LEO33

  LEO33 Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  23
  Firmware i PS4 duhet të jetë maksimumi në versionin 5.05. Duhet t'i japësh cache exploit-it nga PS4 browser, që quhet Homebrew Enabler (HEN). Pastaj shkarkon dhe instalon lojrat dhe DLC-të në formatin PKG, por të janë Fake PKG, jo PKG zyrtar të Sony. Gjen tutorial-e në Google sa të duash.

  Më duket se është dhe një mënyrë tjetër që nëse e ke blerë lojën në account-in tënd, thjesht fut account-in tek PS4 tjetër, e instalon lojën, del offline, por PS4 nuk duhet në asnjë mënyrë të jetë online se ta kyç lojën Sony. Nuk e kam provuar ndonjëherë këtë mënyrë pasi s'kam blerë ndonjëherë ndonjë lojë PS4.
   
  bofy pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...