1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Platforma Simor

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Panther, 12 Janar 2019.

 1. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje Grupi
  Deshta me ju pyt per ket website http://simor.org a eshte real apo scam
  Nese din dikush diqka per ket website ju lutem te me tregoni
  Faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...