1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Pixarra Paint Studio

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 25 Shkurt 2020.

Tags:
 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,394
  Pëlqimet:
  1,739
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]


  homepage:
  Code:
  http://www.pixarra.com/paint_studio.html  promo link :
  Code:
  https://sharewareonsale.com/s/free-twistedbrush-paint-studio-100-discount

  setup:
  Code:
  http://www.pixarra.com/uploads/9/4/6/3/94635436/tbpaintstudio_install_v2_17.exe
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,394
  Pëlqimet:
  1,739
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://sharewareonsale.com/s/free-twistedbrush-pro-studio-100-discount
  
  https://downloads.sharewareonsale.com/files/SharewareOnSale_Giveaway_TwistedBrush_Pro_Studio.exe
  
  
   

Shpërndaje faqen

Loading...