1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pitkini.com - Filma me Titra Shqip

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Pitkini, 31 Janar 2020.

 1. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  73
  Dizajni po me pelqen shum suksese.
   
 2. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  238
  Pikë nga trofetë:
  53
  Vllai kur tja fusesh karikatorin tastieres ma bo i zo qe te te kap me video per youtube :D
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,034
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Suksese vllai , edhe nese i merr filmat nga faqe tjera hallall te qoft , pse filmat e faqeve tjera jan a , edhe ata i kan ilegal vetem pse i kan perkthy sjan provn e tyre as 0.00001% ska ndrejta , kshtu qe suksese sa ma shume ishalla ki traffik shume e fiton .
   
 4. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ehe vl me ty qenka e kote me harxhu frymen.
   
 5. Pitkini

  Pitkini Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  8
  Xhimi mos u bëj negativ :D
   
 6. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Paske blere mistreci.us haha o pitlesh ruj ato leket se nuk ecet me punen e tjetrit jo.
   
 7. Pitkini

  Pitkini Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  8
  Je shumë demotivues :(
  Të paktën ta kishe shkruajtur domainin si backlink.
   
 8. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shum website i bukur, susksese :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...