1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pitkini.com - Filma me Titra Shqip

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Pitkini, 31 Janar 2020.

 1. Pitkini

  Pitkini Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  8
  Përshëndetje të gjithëve,

  Ju ftoj në një tjetër faqe streaming filma me titra shqip :eek:
  Mendoj se faqja është e thjeshtë dhe e lehtë për t'u përdorur. Për më tepër nuk ka asnjë reklamë.
  Mungon vetëm trafiku :(:D
  Nëse ju pëlqen like & share :))

  Pitkini.com
   
  ﴾.﴿, GameOver, Universal dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Faqja eshte e punar mire dhe pa ads por problemi eshte se ti po perfiton nga puna e dikujt tj filmat jan te gjith te vjedhur nga faqe tj
   
 3. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  Adresa e jone e vetme zyrtare eshte filma24

  me pas kan un admin te kisha bo 1 supriz ty
   
 4. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  :D
   
 5. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  Suksese vtm futni dhe nd film te 2020 dhe nd serial nga netflix me te ndjekurit lol.
   
 6. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  nfakt kta gjith vjedhin nga njeri tjr dhe nuk kan faj se kush hy mi bo gjith filmat vet.
   
  Aureli AK pëlqen postimin.
 7. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ke te drejte qe shumica vjedhin po nese do trafik duhet te besh dicka qe se kan te tj ne ket rast nese ti hedh filmat e filma24 pse duhet dikush te ndjeke ket faqe dhe jo origjinale qe mund ti shikosh dhe updatet e fundit te filmave me shpejt, gjithseai thjesht po them.
   
 8. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nrm kta ce merren me filma hap nje netflix paguaje shkarko serialet e fundit perktheji futi pastaj me super kualitet bohet faqja super me super trafik nejse puna ktyne nrm.
   
  Aureli AK pëlqen postimin.
 9. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  921
  Pëlqimet:
  630
  Pikë nga trofetë:
  173
  Suksese , un me sa po e shof ky nuk po vjedh edhe mushuni mend o vllazen mos paragjykoni kot , ku e shifni ate vjedhje ky paska bo embed filmat e asaj faqes tjeter dhe nuk i ka heq as linkun e saj as asgje pra thjesht e ka bere nje faqe ku perfshihen plot filma nga koleget e tij Shqiptar. Ska asgje te keqe ktu. @Pitkini Hap nje llogari ne fb dhe Insta investo disa euro ne sponsored mbledh fansa dhe keshtu do kesh trafik avash avash. {P.S/Shum dizajn i bukur}
   
  Mr.Gh0$T, rockstar dhe Mr.Robot pëlqejnë postimin.
 10. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shiko nese ti e mer nje video dhe ta hedhesh ne faqen tende ne player-in tend un mendoj qe quhet vjedhje dhe vidio nuk esht ber embed sepse kjo faqe ka perdorur player tj, e vetmja gje qe nuk ka heq nga filmi esht linku qe ka vendos me titrat ai qe e ka perkthy sepse qe ta heqesh ate do profesjonalizem dhe perkushtim ndersa aty esht nderru vetem playeri per me kollaj dhe nuk e kuptoj se cfare duhet tj qe te quhet vjedhje.
   
 11. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ghithsesi un e kam permendur dhe me siper qe faqja esht e bukur dhe pa ads dhe nese do te punonte me filma te rinj qe nuk jan ne faqe te tj do te bej i sukseshem
   
 12. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,194
  Pëlqimet:
  733
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mua pse me dolen ads?
   
 13. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  :D Mua nuk me dolen gjisesi faqja nuk eshte e imja nuk e di pse te dolen
   
 14. Pitkini

  Pitkini Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sepse aktualisht playeri OPSIONI 02 ka një popunder e cila do hiqet në momentin që e paguajmë premium. Megjithatë ai është player alternativ.
   
 15. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,194
  Pëlqimet:
  733
  Pikë nga trofetë:
  343
  @Aureli AK e di që nuk eshte e jotja, por komenti juaj ishte i fundit.
  Mua me doli reklame kur doja te shikoja nje film, nuk mendoj se ishte opsioni 2. Nejse...
   
 16. Pitkini

  Pitkini Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk ka mundësi të ketë qenë e jona :)
   
 17. Wukel

  Wukel Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  33
  Filmat jane embed keshtu qe nuk quhen te vjedhur. Mesa shoh perdor Psy theme neqoftese nuk gaboj.Te sygjeroj qe te mos perdoresh nulled themes por ta blesh vete sepse me mbarevajtjen e faqes me vone mund te kesh probleme.
   
 18. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  O vlla mos u merr me ket sport se esht humbje kohe.. une kam 4 muaj qe e mbaj mistrecin pa reklama duke pagujt playerat dhe me staf prej 9 vetash qe perkthejne kundrejt pageses dhe skam arrit naj gjo vec humbje lekesh, ti do me arrit me filmat e tjetrit... lol
   
 19. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  921
  Pëlqimet:
  630
  Pikë nga trofetë:
  173
  Mos gënje mistreci.cc ka trafik 10k tafik mujor mesatarisht,dhe mos thuj skam arrit sepse per 1 muaj nuk dhez asgje vazhdo me kete ritem per 1 vit dhe pastaj do flasim bashk :)
   
 20. Pitkini

  Pitkini Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk është as Psy theme dhe as nulled.
  Mos u bëj merak :)
  Ti ke vendosur reklama te faqja jote :p
   

Shpërndaje faqen

Loading...