1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pirja e duhanit nga moshat...

Tema tek 'Video Interesante' e hapur nga 4n0n!m, 16 Dhjetor 2016.

 1. 4n0n!m

  4n0n!m Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  372
  Pikë nga trofetë:
  98
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,370
  Pëlqimet:
  1,014
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nuk ka rendesi ja ndezin apo jo, femijet qe e pijne ne te ardhen e afert fillojne te konsumojne marijuana.
  Ky fenomen eshte i pa ndalueshem pasi smund ta kontrollosh dike cfare ben vetem nese ushqehen ne familje vlerat e duhura morale etj...
   
  ervisivv pëlqen postimin.
 3. MaksIm1233

  MaksIm1233 Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  po fmijt qe pin shisha se dun me u dok si cuna me tangerllik po edhe ajo osht tobacco qe krijon vartesi
   
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,370
  Pëlqimet:
  1,014
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nuk i fusin femijet ne shisha room.
   
 5. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  139
  Pikë nga trofetë:
  88
  Njera prej arsyeve kryesore pse femijet devijojn ne droga te ndryshme osht vetem prej izolimit te tyre duke u kujdesur shum per ta duke u mundu me e kontrollu komplet jeten e femijes se vet flas per baballaret normal qe ata kete e bejn sepse ja dojn te miren femijeve mirpo ne mas te madhe kontrolli e shkakton dhe kete fenomen Personalisht mirpo erdhe ne menyr shkencore eshte e vertetuar se duhet qe femijet te lihen te lir te eksplorojn vet dhe te shohin se qfar eshte e mir dhe e keqe
  btw kisha shkru hale per kit tem mirpo spo ju mar fort koh
   

Shpërndaje faqen

Loading...