1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[PinPini] Social Networking

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga Mr.Gh0$T, 11 Maj 2020.

 1. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  664
  Pëlqimet:
  199
  Pikë nga trofetë:
  88
  Po deshiroj te te jap nje keshill ne momentin kur vendos me publiku diqka e sidomos ne nje vend siq eshte ky komunitet te rekomandoj te tregohesh i sinqert dhe mos u mundo te shfaqesh si nje super programer se kinse paske bo 1 muaj e gjysme per ta perfunduar kete projekt . Shumica ketu jemi developera dhe ne e dijm sa mundet te te mar koh ta perfundosh nje projekt te till dhe po ta them tani sikur te kesh nje staf prej 15 veta te garantoj qe as 1 vit nuk eshte e mjaftueshme per ta ber nje gje te till.
  E kuptoj qe tani tregove qe ke mar nulled po sidoqoft se mohon faktin se ke nenvlersuar njohurit e komunitetit.
  [email protected]
   
  Last edited: 23 Qershor 2020

Shpërndaje faqen

Loading...