1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[PinPini] Social Networking

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga Mr.Gh0$T, 11 Maj 2020.

 1. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje te gjitheve vllezer!
  Desha te shperndaj nje projekt me ju , jam duke krijuar nje social networking :) jeni te gjith te mirpritur qe te me sygjeroni se cfar duhet te shtoj cdo verrejtje dhe cdo ndihm ju vlersoj te gjithve :) !
  Foto Day Mode:
  Home
  [​IMG]
  Settings:
  [​IMG]
  Left:
  [​IMG]
  Profile:
  [​IMG]
  Post:
  [​IMG]
  Foto Night Mode:
  [​IMG]
  Settings:
  [​IMG]
  Left:
  [​IMG]
  [​IMG]
  Post:
  [​IMG]

  Siq e shikoni foton e profilit qe lexon PRO do e vendos te barabart me Verified Badge , Do jen dhe opsione te tjera si VIP , CEO , Gamer etj etj psh nje kengetar do e ket logon VIP dhe me iconin e song-ut siq esh ne yt ! dhe kshu esh dhe tek icone-t e tjera kurse tk Games , do vendosen lojerat e Miniclip-it dhe te y8 etj etj , Dhe disa do krijohen nga un ! Siq e shikoni kam krijuar dhe platformen per te fituar $ Points cdo website do vendoset me kodin ton ! dhe atehere mund te fitoni $ siq eshte Instant Articles dhe AdBreaks Por fitimin do e keni te barabart qe do tthot gjysem un gjysem ju ! sepse Instant Articles merr me shum % nuk i shperndajn $ te barabarta ! Por kjo mundesia qe fiton $ nuk mund ta vendos tani opsionin sepse dua qe tmari regjistrime! Kurse kjo Wallet sherben nese najkush bon sponsorizim $ vijn tek Wallet dhe me wallet i kaloj automatikisht ne CC !
  PS: Dizajni nuk do jet keshtu gjithmon do behet update cdo jav krijimi i dizajnit do behet me
  Adobe XD , dhe gjera te tjera do ndryshohen dhe do shtohen !
  [
  Shenim] Se shpejti do krijohet dhe platforma si Twitch dhe perfitimi do ndahet pergjys ! dhe do krijohet dhe nje platform si Google AdSense dhe perfitimi do ndahen pergjys ! :)
  Cfar me sygjeroni tjeter me i vendos ?
  CEO: @DardanDaci & @Mr.Gh0$T

  Faleminderit!
  Vullnet Po, Lodhje Jo
  Peace!
   
  Last edited: 11 Maj 2020
  @science, wolf_mc12, H!TM3N. dhe 4 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,232
  Pëlqimet:
  1,177
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ndonese nje klon i facebook por duket bukur. Te uroj suksese.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 3. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ckm , Flm :) tjt skm qysh ta boj ndryshe vlla prndj e bona fiks por ama km me e ndryshu dizajnin do e bej me tbkr do e krijoj me adobe xd km me shtu dhe gjona te tjera se tboja si twitter do thoshnin pse e bone si twitteri tgjith kan kopjuar fbn dhe kan harritur shum shpresoj tme kpt vlla :) km me shtu dhe ca gjera qe fbja nk i ka
   
 4. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  408
  Pëlqimet:
  295
  Pikë nga trofetë:
  88
  Duket bukur.
  ndonje link per ta shikuar live ?

  Ne cilen gjuhe e ke zhvilluar?

  Sent from my SM-G975F using Tapatalk
   
 5. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  ckm vlla , per mom jo se shpejti :D , kam perdorur : javascript js , javascript json , html , xml , css , php dhe sql per 1 muaj e gjys e km krijuar kte dhe deri ktu jam :) ka dhe ca gjera t tjera per tu rrgll
   
 6. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  200
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  28
  nuk shof kurgja
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 7. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  ckm , shif me kujdes vlla se shpresoj do shohesh xp :p , qysh nk shef e vlla se e km bo foton zoom
   
 8. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  200
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  28
  https://ibb.co/m0nMD4Y
   
 9. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
 10. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  436
  Pikë nga trofetë:
  123
  A ku je Marki Zuckenbergski hahahaha :p
   
  wolf_mc12, Poshnjari dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
 11. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  ktu ktu jom :p , per kte qe the e meriton i pari verified badge hahahaha :p
   
  tupac.al pëlqen postimin.
 12. ski11z

  ski11z Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  nese e ke kriju pi zero atehere ki bo nje pune teper e madhe, por mendoj qe e kam pare kete CMS diku tjeter, prandaj edhe menyra si e ki postu me screenshots gjysa gjysa, pom len shum dyshime.

  Do te kisha pasur deshire te shohim me shum transparenc, kur te prezantoni nje projekt.

  Postoje linkun ta shohem.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 13. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  252
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  28
 14. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ckm faleminderit qe shkruajtet :) ... Pi zero e kam krijuar por e kam bo kopjim si wowonder dhe nje platform tjeter qysh tha antari @.#Pr!nCe skm qysh me ta drg se kjo esh me index.html bro e shof vtm un se kam hedh ne 000webhost ose naj platform tjt provova ta hidhja ne 000webhost por nk kishte hapsir te mjaftueshme :) FLM ! por nuk do e le me kaq me kalimin e kohes do shtoj naj gjo tjt qe as instagrami as fb-ja nk e ka do e mendoj..!
  GJITH T'MIRAT
   
 15. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  CKM , flm qe shkruajtet , Kush tha qe nuk dhez ? duhet buxhet , buxhet kam se kot nuk po e krijoj :) sponsorizim do e boj :) dhe jo me 1000$ do e boj sponsorizimin me shum .. qysh thash me lart e kam bo si wowonder ... FLM! por do shtohet dhe gjona te tjera qe instagrami dhe fbja nuk i ka kte do e mendoj nese jep ti naj mendim shum flm ! :)
  GJITH T'MIRAT !
   
 16. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  53
  Te uroj per punen, dhe nuk po i hy fare ides qe e ke clonuar apo e ke ndertuar vete nga 0.
  Dua nje arsye bindese perse une duhet te rregjistrohem te platforma jote? Cfar me ofron me shume se sa Facebook? Se dhe facebook dikur solli nje risi per tregun e SN kur u fut ne treg we nxorri jasht Myspace, hi5 etj etj. Te njejten gje beri Twitter dhe LinkedIN, dhe Duke e dit qe dhe facebook shumica po heqin dore, dhe kan kaluat ne insta dhe tik tok, sepse eshte bere aq i rendomt sa ka vetem fucknews, reklama e budalliqe te tilla.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 17. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  CKM, flm qe shkruajtet i nderuar @eby :D , Me then te drejten kte nuk e kam menduar me tthon qe me kte qe jm duke krijuar fiton $ prp se prapsi ti ose tjetri nk do regjistroheni sepse dhe fbja e ka kte lloj opsioni .. un spo them qe do mar regjistrime per 1 vit nk e llogaris dot por shpresoj qe tmar naj regjistrim .. :) nk dua qe te shkoj direkt tk ZH-ja ne fillim vjen A-ja pstj me rradh po dhezi mir po sdhezi skam ca me bo nuk e di ca me tthon me nese mjep ti naj mendim je i mirepritur se ti me nderpreve fjalt qe kur the : perse un duhet te regjistrohem te platforma jote ? cfar me ofron shum se sa fb.... ktu nuk di c'tthem se kte pjes nk e kam menduar dhe perseri tthem nese mjep naj mendim je i mirepritur dhe shum flm ! :)
  GJITH T'MIRAT !
   
 18. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me then te drejten keto kohet e fundit neper SN si ( insta, tik tok deri diku Fb) ka plas nje perversitet i shfrenuar sa dal nga dal po kalojn ne SN porno dhe perse ne keto momente kan kapur ustatusin e nje SN +16 dhe nuk do vonoj shume do kapi statusin +18. Me pak fjal ne insta dhe tik tok "pjeshkezimi" dhe "lacat" qe rreklamojn Makinat lluksoze jan ne trend. Mundohu te kapesh ritmin dhe te krijosh dicka per keto statuse, dhe jo vetem per nje treg si Shqiperia. Mos i paragjyko por shikoj si burim marketingu per web-app qe kerkon te krijosh
   
  tupac.al dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
 19. ski11z

  ski11z Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Spaske krijuar kurgjo mos rrej, sepse e njejta skripte eshte ketu, rastesisht sot e gjeta:
  https://codecanyon.net/item/sngine-the-ultimate-social-network-platform/13526001
   
  Last edited: 21 Maj 2020
 20. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  a nk e shikon qe km then si wowonder edhe nje platform tjeter apo nk i lexon fare pergjigjet a ? thash qe km me vendos opsione te tjera eres tjeter mos fol kot pa kqyr mir pergjigjet ;) / thjesht kam bo view page dhe e kam kriju vet me virtual code :D // Ke nje keshill ng mu // heres tjeter nese do me shkrujt lexoje 3-4 her pergjigjet qe njerzit ose un kam bo dhe pastaj shkruj qe mos tbosh naj gabim :)
   
  bthaci pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...