1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje PIN

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Semin, 18 Mars 2016.

 1. Semin

  Semin Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Përshëndetje shok deshta te ju pyes se sa dite gjenerohet PIN i GOOGLE dhe kur ta nisin dmth sa dit shkojn se jan bo 30 dit dhe ende sme ka arrit PIN.
  Ju faleminderit :)
   
 2. florianstatovci

  florianstatovci Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  45 Nese nuk gaboj mrena territorit te Kosoves
  Kerkoj ndjes nese jam gabim prit edhe ndima tjera nga antart
   
 3. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  535
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  ma shum se 2 muj mu kan ba dhe hala sum ka ardh
   
 4. florianstatovci

  florianstatovci Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mu mka ardh brenda 3 javes
   

Shpërndaje faqen

Loading...