1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Piket ne ITSHQIP

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga AlbIT.fr, 19 Dhjetor 2018.

 1. AlbIT.fr

  AlbIT.fr Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  13
  Si fitohen piket ne ITSHIP?
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 2. Best Answer:
  Post #2 by Poshnjari, 19 Dhjetor 2018
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,399
  Pëlqimet:
  406
  Pikë nga trofetë:
  163
  Best Answer
  AlbIT.fr pëlqen postimin.
 4. AlbIT.fr

  AlbIT.fr Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  13
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  450
  Pëlqimet:
  125
  Pikë nga trofetë:
  53
  ja i fitove...ca fitove
   
 6. AlbIT.fr

  AlbIT.fr Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  13
  Pushimet ne Dubai
   
 7. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  450
  Pëlqimet:
  125
  Pikë nga trofetë:
  53
  :p
   
 8. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  290
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ne baze te komente dhe pelqimeve.
   
  AlbIT.fr pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...