1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pi coins ne binance

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga M.L, 28 Shkurt 2023.

 1. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  979
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendtje

  a ka ndonje menyr qe coins e pi network mi dergu ne binance
   
 2. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,602
  Pëlqimet:
  168
  Pikë nga trofetë:
  93
 3. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Blej Pi Network nese e ke ba KYC 10cent per cope… edhe pse nuk osht i pranum zyrtarisht du me rreziku hold
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  979
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  73
  e nga sweatcoins ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...