1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë PHP Watch Movies Script

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 9 Qershor 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,655
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
 2. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Dergoma nese munesh vlla
   
 3. ergialb

  ergialb Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  mund te ma dergosh e mua vlla
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...