1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje PHP Video/Libra

Tema tek 'PHP // ASP // Python' e hapur nga *VLORI*, 5 Shtator 2023.

 1. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,133
  Pëlqimet:
  322
  Pikë nga trofetë:
  128
  Pershendetje,

  Me duhet ndonje liber per PHP ne gjuhen shqipe ose angleze ose ndonje video tutorial ne youtube ne lidhje me PHP qe ja vlen te shikohet, pasi ne youtube ka shume video te ndryshme, por me intereson ndonje qe ju e keni ndjekur.
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,350
  Pëlqimet:
  1,045
  Pikë nga trofetë:
  193
  https://www.youtube.com/@BroCodez
  https://www.youtube.com/@Dani_Krossing

  Të dy jan programera Elite , dhe kan shpjegim të artikuluar.
   
  *VLORI* pëlqen postimin.
 3. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,133
  Pëlqimet:
  322
  Pikë nga trofetë:
  128
  DardanDaci pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...