1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

PHP - Video Incizime ne gjuhen shqipe

Tema tek 'Programim' e hapur nga armend zeqiri, 11 Nëntor 2020.

 1. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  242
  Pikë nga trofetë:
  68
  PHP - hyrje, sintaksa, tipet e të dhënave, variablat, operatorët, kushtet, unazat, funksionet

   
  *VLORI*, ﴾.﴿, @science dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  578
  Pëlqimet:
  114
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ky eshte mesim per fillestaret qe nuk dijne asgje?
   
  *VLORI* pëlqen postimin.
 3. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  242
  Pikë nga trofetë:
  68
  Nese e ke fjalen per PHP po eshte per fillestaret video me larte, nese e ke fjalen ne pergjithsi web development qe nuk dijne asgje ateher nuk eshte, duhet filluar nga html/css.
   
  *VLORI* dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 4. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  242
  Pikë nga trofetë:
  68
  PHP - funksionet anonime, callbacks, closures, vektorët, puna me datën dhe kohën, etj

   
  *VLORI*, @science dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 5. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  242
  Pikë nga trofetë:
  68
  PHP - trajtimi i gabimeve, stringjet, regular expressions, puna me skeda dhe skedare
   
  *VLORI*, @science dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 6. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  242
  Pikë nga trofetë:
  68
  PHP - programimi i orientuar në objekte, puna me bazat e të dhënave
   
  *VLORI*, @science, Poshnjari dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 7. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  242
  Pikë nga trofetë:
  68
  PHP - PDO, Sessions, Cookies, puna me ueb forma, validimi, http (headers & status codes)
   
  Poshnjari, *VLORI* dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 8. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  242
  Pikë nga trofetë:
  68
  PHP - Krijimi i një platforme e-coomerce (e pa përfunduar)

   
  Poshnjari, *VLORI* dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...