1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë PHP exec() Function

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga OmeRfrom02, 7 Gusht 2018.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje Antaret e ITSHQIP
  Munet mem tregu najqysh qysh me aktivizu
  PHP exec() Function
  n Cpanel!
   
 2. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
 3. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
 4. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208

  Un e provova ne cPanel 70.0.54:
  Software -> PHP Selector -> Setup Custom PHP.ini

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 5. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  spo ma qet mu n 74.0.4
   

Shpërndaje faqen

Loading...