1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë PHP developer 1500$+ (Remote)

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga coycol, 8 Shtator 2019.

 1. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Offerta e punes eshte te krijohet website si ixl.com por me më pak opsione (more simple).
  per me shume PM dhe pastaj viber ose whatsapp.
  1500$+ per komplet projektin (e diskutueshme).
   
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  88
  Do kisha dashur qe te ti jap disa kshilla qe i kan mesuar me koh ne kompanit ku kam punuar ,
  per me e pas nje projekt tmir duheni ju fillimisht me dit qa po kerkoni edhe si do te realizohet projekti , gjdo sen duhesh me pas nleter definume se qa ka me permbajt . dhe smundesh me than veq ka me kan si qeky per arsye se as ti as un nuk e dim se qfar realisht permban website i caktuar ose si eshte i bere . dhe sa i perket qmimit te projektit do te ishte shum me e mir te paguhet zhvilluesi ne baz te oreve dhe jo ne baz te projektit
   
  Taboo, coycol, D3LL4 dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  343
  Deri këtu e kishe mirë, pse e prishe?
  Pagesa bëhet në bazë projekti jo orëve.
   
  beharluu dhe coycol pëlqejnë postimin.
 4. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sigurisht qe gjerat jan te definuara por nuk mund ti postoja ketu te gjitha...
  Sa i perket pageses klienti qe e kerkon, kerkon ta paguaj ne baz te projektit dhe jo me ore pune dhe cmimi gjithashtu eshte i diskutueshem.
   
 5. Mooney

  Mooney Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk ka rregull te shkruar se menyra e pageses per nje projekt te caktuar duhet te behet ne baze te oreve apo ne baze te projektit, e gjitha mvaret nga marreveshja me klientin!
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po ajo është e vërtet, por në bazë të orëve paguhesh për për një projekt që punohet në zyre, jo nga shtëpia.
   

Shpërndaje faqen

Loading...