1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Photoshop...

Tema tek 'Photoshop' e hapur nga copyright, 17 Maj 2014.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. copyright

  copyright Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  A mundet dikush të ma dergoj link për download të PPhotoshopit,nuk e kam problem versionin kaloni mirë :)
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,259
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Tema mbyllet dhe kujdes herave tjera.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...