1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Photoshop Effect

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Rrezart123, 13 Shtator 2014.

 1. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
 2. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  picmonkey, ipiccy provoj qito weba ki efecte t'ngjashme me to nashta edhe si kjo sjom i sigurt, ose ose merre fotor osht program free veq kerko ne google dhe ka efekte shum te mira.
   
 3. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  Une e kam Photoshop CC full por i provova Sitet qe the nuk po funksionon
   
 4. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Ky lloj efekti bohet edhe me PS edhe me kto webat qe i ka cek antari mëlart vetem shiko mir me provoji edhe keto 2 faqe www.web.camera360.com / www.pixlr.com/express.
  Tek Camera 360 duhesh me i kombinu 2 lloje t'efektit qe me e arrit efektin qe deshiron.
   
 5. Unikk01

  Unikk01 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Po mundesh me photoshop ose me lightroom me effektin Nikcollection amo kqyr nese mundesh gjeje me licens ban edhe per photoshop asht shum i mir shkrum mu ne inbox dhe tnimoj flm :)
   
 6. Lali12

  Lali12 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  flash-.- pëlqen postimin.
 7. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  vintage efekt o ky
   

Shpërndaje faqen

Loading...