1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Photoshop dhe lighroom.

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Universal, 18 Mars 2016.

 1. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mund te me gjeje ndokush versionin e photoshop CC dhe Lightroom 5 per shkarkim?
  Si sistem operativ kam Windows 7!
  __________________
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,725
  Pëlqimet:
  1,196
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...