1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Photoshop Brush Pack 21 sets

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga AbSSoLuT, 15 Tetor 2011.

 1. AbSSoLuT

  AbSSoLuT Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  [​IMG]

  DOWNLOAD
  Code:
  http://www.fileserve.com/file/p9DGFcq/Abdoe.Photoshop.Brush.Pack.part1.rar 
  http://www.fileserve.com/file/jyjGXgE/Abdoe.Photoshop.Brush.Pack.part2.rar 
  http://www.fileserve.com/file/zqqDztz/Abdoe.Photoshop.Brush.Pack.part3.rar
   

Shpërndaje faqen

Loading...