1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

PhotoInstrument

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga coycol, 24 Mars 2013.

 1. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nje program shum i leht per tu perdorur, dhe shum i mir.
  Behet fjal per nje program qe ka te bej me fotografin, me saktsisht me ilustrimin e fytyres ne Foto...

  Code:
  http://www.photoinstrument.com/
  [mod]herave tjera fut link zyrtar per shkarkim , e jo linqe te pasigurta :Meteora[/mod]
   
 2. BasicHawk

  BasicHawk Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ky software a eshte I ngjajshem me photoshop , ilustrator etj , apo eshte diqka me I thjeshte .
   
 3. Black IP'

  Black IP' Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  po ma i thjesht se photoshop-i eshte
   
 4. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  e paske fut ne addfocus ky program asht i thjesht si e tha edhe vet ma shum per zbukurimin e ftyres ka nje madhesi 8 mb ndoket i thjesht por efikas.
   
 5. BasicHawk

  BasicHawk Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jo vetem se kur tha ka te bej me ilustrimin e ftyres , me shkoj mendja tel Adobe ilustrator .
   
 6. Black IP'

  Black IP' Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  ja vlen me mar :p shum ma praktik se photoshop-i eshte :A
   

Shpërndaje faqen

Loading...