1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Photo Effect Colorized :D

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga ZeroCooL!, 10 Nëntor 2012.

 1. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Fotoja normale : [​IMG]

  Ja foto efekti [​IMG]


  ndersa PSD-ja ketu :
  Code:
  http://www.sendspace.com/file/wfxth5
  Uploaduar nga un poashtu edhe krijuar edhe pse seshte ndonje gje e madhe !


  shpresoj tju pelqej
   
 2. sHik'zZ!.

  sHik'zZ!. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  33
  ke mujt me bo tuto qito :p
   
 3. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  amo sbesova qe ka nevoj per tuto se shum e thjesht osht :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...