1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Phoenix Connection Logo/Wallpaper

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga VDesign, 7 Dhjetor 2015.

 1. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  V1 Simple
  [​IMG]

  V2.
  [​IMG]
   
  RexhepS dhe mendurberisha pëlqejnë postimin.
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,411
  Pëlqimet:
  397
  Pikë nga trofetë:
  138
  Shume bukur e punuar Bravo
  amo nuk po vrej ndryshim v1 prej v2 apo ndoshta jom qerru
  po ska ndonjefar dobie kjo
  Veq vazhdo ;)
   
 3. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit shum prej teje, dallim ka shum pak e dallimi qendron tek hijezimi brenda logos dhe tekstit me ngjyyr te zez e cila vrehet pak <3
   
 4. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  502
  Pikë nga trofetë:
  208
  Shum bukur dhe paster
   
 5. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,411
  Pëlqimet:
  397
  Pikë nga trofetë:
  138
  Aha po tash e vrejta se perdori nje program per me bo dekstopin me erret mos me mi vra syt per ata se kom vrejt amo shum punim i bukur veq vazhdo
   
 6. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  cka ke punu ti nto?
  tnjojten form po e shohe ngoogle a ta kan huazu a ja u ke huazu?


  shembuj:
  [​IMG] [​IMG]
   
 7. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ai qe e ka lyp kit dizajn ma ka dorzu me kualitetin ma dobt tmundshem, e ai eshte puntor i ksaj kompanie, e i kom permirsu do sene plus prerjet i kom bo prej fillimi etj. Faleminderit.
   
  RexhepS, boom3rang dhe immortal.boy pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...