1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Peshendetje une jam antar i ri

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga lidhja.net, 1 Prill 2020.

Tags:
?

Si ju duket portali lidhja.net

 1. Mire

  3 vote(s)
  50.0%
 2. Katastrof

  3 vote(s)
  50.0%
 1. lidhja.net

  lidhja.net Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje te gjitheve une jam nje antar i ri dhe e kam portalin lidhja.net gjithashtu edhe appin ne ios me emrin “lidhja” ju pershendes
   
 2. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  228
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mire se erdhe.
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,847
  Pëlqimet:
  1,022
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mirë se erdhe
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,997
  Pëlqimet:
  1,394
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
 5. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  335
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mire se na erdhe i nderuar.
   
 6. Komandanti

  Komandanti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  501
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  58
  Mfal po nuk kuptova ketu a eshte sondazh a prezantim neyse gjithsesi mire se erdhe
   
  Leon Haziri dhe phoenix pëlqejnë postimin.
 7. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  236
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mireseerdhe dhe suksese ne portalin tend
   
 8. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  236
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jam kurioz, kurre nuk e kam kuptuar vleren e faqeve te tipit me faqen tende, dmth kopjon permbajtjen nga faqet e tjera dhe i fut te gjitha bashke, si vleresohet nga Google, copyright, monetize dhe gjera tilla???
  Pra sa vlere ka te ndertosh nje gje te tille, dhe sa effective eshte?
   
 9. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  860
  Pëlqimet:
  347
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nfakt po ts shofesh faqen 98% ka ads 2% content te vjedhur :p:D
   

Shpërndaje faqen

Loading...