1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pesha e nje iPhone

Tema tek 'iOS' e hapur nga beni20, 26 Nëntor 2015.

 1. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,616
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  Pesha e nje Iphone dhe dallimi i tyre

  Iphone 4 137 gram
  Iphone 4s 140 gram
  Iphone 5 112 gram
  Iphone 5s 112 gram
  Iphone 6 129 gram
  Iphone 6s 143 gram
  Iphone 6s plus 192 gram
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Spo ma kap kerqysh, cka dmth kjo?
   
 3. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,616
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  blerim ktu tregon se sa eshte nje iphone i ran vet fjala gram tregon peshen
   
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Kokna tu u gerrbav qdo dit 137 gram nxhep ;)
   
 5. Hamdi Arifi

  Hamdi Arifi Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kish pas kuptim nese titulli ishte kon Krahasimi i peshës se iPhone-ave ose diqka e till me comparison, kuptohet sa ma ma i madh net jet tel(inch) ka ma shum weight(pesh).
   
 6. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,616
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  nuk baj tema per dekorime une thesh me dit pak sa jan te ran ose dallimi ne mes tyre
   

Shpërndaje faqen

Loading...