1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pes 2018 Key ku mundem me shkarku

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Rafet Maxhuni, 22 Shtator 2022.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  821
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  58
  Ku mundem me marr key per pes 2018 per windows ?
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  865
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  73
  Per me e ble ktu e ke
  Code:
  https://www.cdkeys.com/pc/games/pro-evolution-soccer-2018-standard-edition-pc-steam-cd-key
   
  Last edited by a moderator: 22 Shtator 2022
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  821
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  58
  per me pare spat nevoj me u lodh hiq
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  865
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  73
  haha po fol ti qe sdo me harxhu lek se e zgjidhim ndryshe xD
   
 5. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  634
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ske nevoje key shkarko ndokund me torrent full lojen
   
 6. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  383
  Pëlqimet:
  159
  Pikë nga trofetë:
  43
  Key smunesh me marr asnjehere free por ma e lehte eshte me marr nje cracked version te PES 2018 ne TPB(permes torrent) ose FitGirlRepack(se di a lejohet me fol per crack ktu), veq mos harro tani mi skanu filet se a kane naj virus a jo ne faqen virustotal nese veq deshiron me marr lojen.
   

Shpërndaje faqen

Loading...