1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Perspektiva - Punim nga Arkitektura

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga ValonMehmeti, 22 Nëntor 2013.

1. ValonMehmeti

ValonMehmeti Anëtar Aktiv

Postimet:
    292
    Pëlqimet:
    171
    Pikë nga trofetë:
    53
    Po filloj prej ma t'mirave,

1. [​IMG]

2. [​IMG]

3. [​IMG]

4. [​IMG]

5. [​IMG]

Shpresoj tju pelqejn, dhe besoj qe ne te ardhmen do qes edhe video ne qoftse dikujt i interesojn se si bohen kto punime.

fluxx pëlqen postimin.
  2. Blerim R.

Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    7,258
    Pëlqimet:
    1,267
    Pikë nga trofetë:
    358
    Mire perveq fotos numer 4

3. ValonMehmeti

Postimet:
    292
    Pëlqimet:
    171
    Pikë nga trofetë:
    53
    hahahahah foto numer 4 osht punimi i par qe jom mundu me bo diqka ama e qita se mir osht me pa edhe fillimin a po haha :p

fluxx pëlqen postimin.
  4. dr_iton

dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

Postimet:
    1,351
    Pëlqimet:
    376
    Pikë nga trofetë:
    228
    Te foto numër 1 do të ishte më reale nëse linjat e shtyllave nuk do të ishin vija të drejta sepse ato janë pak më shlirë ndërmjet veti, e kjo krejt për shkak të kushteve të ndryshme atmosferike ku dihet se në temperatura me të larta molekulat e metaleve janë më rrallë njëra nga tjetra dhe linjat zgjaten, në të kundërtën molekulat janë më afër dhe ato tërhiqen, mirepo asnjëherë nuk jsanë të drejta. (vlenë edhe ajo e anëatrit Blerim R).

P.S. Kam përshtypejn se i kam pa këto foto nëse nuk gabohem në fshatin Bajçinë.
    Përshëndetje.

5. Ardi@Net

[email protected] Anëtar i Njohur

Postimet:
    807
    Pëlqimet:
    79
    Pikë nga trofetë:
    58
    Fillim i bukur valon sidomos i pari dhe i fundit me pelqej me shume, per video kisha thon qe ish kan mir e postu pasi qe ka asi qe ju intereson se si behen kto :)

6. ValonMehmeti

Postimet:
    292
    Pëlqimet:
    171
    Pikë nga trofetë:
    53
    Pershendetje

Ky osht vizatim normal n'at koh kur e kom bo prom ket punim sum kan ra nmen kejt senet me i bo, + kto punime une i kom punu prej idejave tmija sdi ku i paske pa si kto e une jetoj ne Mitrovice hera e par qe po nij per fshatin Bajqinë kshtuqe muna me tgarantu qe nuk jon tkopjume prej kerkuj perveq e dyta qe na ka shpjegu profesori Ylli Shaqiri. me tmira

@[email protected] faleminderit edhe prej teje videot shum shpejt besoj qe kan me dal...

fluxx dhe [email protected] pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...