1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Perspektiva - Punim nga Arkitektura

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga ValonMehmeti, 22 Nëntor 2013.

 1. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po filloj prej ma t'mirave,

  1. [​IMG]

  2. [​IMG]

  3. [​IMG]

  4. [​IMG]

  5. [​IMG]


  Shpresoj tju pelqejn, dhe besoj qe ne te ardhmen do qes edhe video ne qoftse dikujt i interesojn se si bohen kto punime.
   
  fluxx pëlqen postimin.
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,258
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mire perveq fotos numer 4
   
 3. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  hahahahah foto numer 4 osht punimi i par qe jom mundu me bo diqka ama e qita se mir osht me pa edhe fillimin a po haha :p
   
  fluxx pëlqen postimin.
 4. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,351
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  228
  Te foto numër 1 do të ishte më reale nëse linjat e shtyllave nuk do të ishin vija të drejta sepse ato janë pak më shlirë ndërmjet veti, e kjo krejt për shkak të kushteve të ndryshme atmosferike ku dihet se në temperatura me të larta molekulat e metaleve janë më rrallë njëra nga tjetra dhe linjat zgjaten, në të kundërtën molekulat janë më afër dhe ato tërhiqen, mirepo asnjëherë nuk jsanë të drejta. (vlenë edhe ajo e anëatrit Blerim R).

  P.S. Kam përshtypejn se i kam pa këto foto nëse nuk gabohem në fshatin Bajçinë.
  Përshëndetje.
   
 5. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  Fillim i bukur valon sidomos i pari dhe i fundit me pelqej me shume, per video kisha thon qe ish kan mir e postu pasi qe ka asi qe ju intereson se si behen kto :)
   
 6. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje

  Ky osht vizatim normal n'at koh kur e kom bo prom ket punim sum kan ra nmen kejt senet me i bo, + kto punime une i kom punu prej idejave tmija sdi ku i paske pa si kto e une jetoj ne Mitrovice hera e par qe po nij per fshatin Bajqinë kshtuqe muna me tgarantu qe nuk jon tkopjume prej kerkuj perveq e dyta qe na ka shpjegu profesori Ylli Shaqiri. me tmira

  @[email protected] faleminderit edhe prej teje videot shum shpejt besoj qe kan me dal...
   
  fluxx dhe [email protected] pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...