1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Personal Facebook account Disabled

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga extraordinario, 16 Prill 2018.

 1. extraordinario

  extraordinario Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pa postu kurr me to n grupe, faqe!
  I hapur nga 2009!
  A kish mujt dikush naj link per appeal ? Edhe sa ka gjasa me kthy ket account ?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,231
  Pëlqimet:
  329
  Pikë nga trofetë:
  113
  Nëse e ke patur me te dhëna te sakta ke mundësi.
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 3. extraordinario

  extraordinario Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po 100% te sakta!
   
 4. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ke punu me hile ne fb, apo se ke perdor fb per kto pun? Dmth ske postu ne faqe po ke pas nje app qe i merrje leket ne ate llogari a dicka tjeter?

  Pse i bie gjat klikoje aty ku te del disabled ke nje link qe te con te arsyeja e vertete e mbylljes se llogaris tende dhe na e thuj dhe neve meqe te qenka mbyll pa arsye...
   
 5. extraordinario

  extraordinario Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo,
  “After reviewing your account, we've found that you're not following the Facebook Community Standards. Unfortunately, for security reasons, we can't provide additional information about why your account was disabled, and we won't be able to reactivate your account for any reason.“
  Kte ma qun si arsye sot! Skam punu fare me te, e kam mbajtur vetem si fb personal
   
 6. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po me app me tokens ke punu, shiko arsyen e sakt nuk e ke te email por e ke kur do me hy ne fb qe i ben login e del disabled dhe te thot click for more information, aty esht arsyeja me e qart. Aty do kuptosh nese mund te rihapet di llogari ose jo. Tung!
   
 7. extraordinario

  extraordinario Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Te njejten arsye me jep perveq ksaj pjese “We’ve determined that you are not eligible to use Facebook. This decision is final.”
  Nuk kam punu asgje ne kete facebook.
   
 8. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,638
  Pëlqimet:
  279
  Pikë nga trofetë:
  213
  Mos ke qene admin ose editor me ndonje faqe te ndonje miku /shoku qe ka postuar pornografi apo dhune ne ate faqe/
   

Shpërndaje faqen

Loading...