1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetjeper te gjithe!

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Butrinti1, 5 Korrik 2020.

 1. Butrinti1

  Butrinti1 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje per te gjithe, une quhem Butrint dhe jam nga Prishtina, interesimi im eshte te di sa ma shume per Teknologjine Informative, ju deshiroj qe te gjitheve pune te mbare.
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,902
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mire se erdhe
   
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,869
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  103
  Mire se erdhe
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,035
  Pëlqimet:
  1,416
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   

Shpërndaje faqen

Loading...