1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga LOST, 9 Tetor 2021.

 1. LOST

  LOST Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Përshëndetje Forumista
  Po marr inciativ per me kriju webfaqe te re per te dhuruar donacione ideja e dizajnit është qe te krijohet njejt si gofundme.com
  Kush është i interesuar per te dhene ndihme per ta mbajt ketë projekt gjall ne te shënon këtu koment ose me kontaktoni PM ...
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  mire se erdhe, me duket se eshte diskutuar edhe njehere me pare nje projekt i ngjashem.
   
  LOST pëlqen postimin.
 3. LOST

  LOST Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  @Poshnjari Mire se te gjeta edhe nese esht diskutuar si projekt besoj ka ardhur koha me e realizu
  Se App Gofundme ne Ballkan nuk lejohet me u installu
  Dhe kete projekt jam i gatshëm qe ta realizoj
  Kush është i interesuar me ndihmu ne kete rrjet kontaktoni ketu ose ne PM
   
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,367
  Pëlqimet:
  1,058
  Pikë nga trofetë:
  193
  Mirse erdhe

  Per me realizu kete projekt duhet me pas nje Organizat Humanitare te regjsitruar ne Shtetin ku jeton dhe te gjithe te ardhurat qe vijn duhet te regjistrohen.

  Peace out
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,059
  Pëlqimet:
  350
  Pikë nga trofetë:
  138
  neve po na humbin leket naper banka ne shqiperi leje mo nje gofoundme me pronar shqiptar.
   
 6. LOST

  LOST Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mire se te gjej
  Organizata eshte e regjistrume mua me duhet njerëz qe te ndihmojnë ne kete rrjet
   
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,367
  Pëlqimet:
  1,058
  Pikë nga trofetë:
  193
  Publikoj te dhenat , faqen numrin e biznesit kush je ti etj , qe njerzin te te besojn.
   
  Poshnjari dhe LOST pëlqejnë postimin.
 8. LOST

  LOST Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po patjetër do i publikoj te dhenat
   
 9. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  43
  bravo per idejen, veq menoj qe eshte pak problem me arrit me kriju nje faqe si gofundme , per shkak te sigurise
   
 10. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  419
  Pëlqimet:
  474
  Pikë nga trofetë:
  123
  Nese mundesh me realizu un sjam si kto qe tjapin nga i kafe
  Un do tcoj 100,000 SHIBA direkt ti kesh per investim te metejshem
   
  Universal, ALBKOS Marketing dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
 11. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  395
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ta dish ti kush eshte ky hahaha @Poshnjari fshini keto tema qe kane interes vetem te mashtrojne ndonje se personi ne fjale eshte minoren..
   
 12. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  419
  Pëlqimet:
  474
  Pikë nga trofetë:
  123
  Thelbi nuk ishte ai qe mendove ti po ja se po e zbuloj sekretin ma tmadh te njerzimit

  Ktu nuk ofroi njeri kafe, po un si bob(gjasme) i ofrova 100k shiba qe ta frymzoj me vazhdu projektin
  Qe ta dish ti 100k shiba vleren e 1 kafje kan lol
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 13. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,059
  Pëlqimet:
  350
  Pikë nga trofetë:
  138
  Po ujin ne shishe? Se sta pi kush kafen pa uje sot
   
  tryordie pëlqen postimin.
 14. tryordie

  tryordie Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ka shku 120 Leke uji knej nga tirana :) S'te leverdis mo ta maresh nga lokali, do fillojme te marrim bidon uji nga shtepia
   
 15. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  419
  Pëlqimet:
  474
  Pikë nga trofetë:
  123
  Meqense u paska rrit i cik shiba sot, ka shku fiks sa per kafe + uje.

  A jena ok tash?
   
  Mr.Gh0$T dhe clusterphys pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...