1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Pershendetje

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga Xhunejd, 1 Qershor 2019.

 1. Xhunejd

  Xhunejd Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kush deshiron bashkpunim ne youtube?
  Siguroj nje shum (parash) tkonsiderushme per nje muaj..

  Channeli duhet te jete i aprovuar monetize enable..Une bej upload video, ju vetem duhet ta keni channeli me monetizim enable

  Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  655
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  ca lloj videos ben me jep nje link te channelit
   
 3. Bisha

  Bisha Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  pershendetje un jam i interesum per bashkpunim
   

Shpërndaje faqen

Loading...