1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga Xhunejd, 21 Shkurt 2019.

 1. Xhunejd

  Xhunejd Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Doja te pyes a ka mundesi me i nxjerre leket nga adsense (Youtube channel) me payoner? Nese po, si?

  Une e kam adsensen me pin ne Maqedoni.

  Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
   

Shpërndaje faqen

Loading...