1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje...

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga nekladen, 12 Korrik 2017.

 1. nekladen

  nekladen Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje Nehati nga Vushtrria
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,617
  Pëlqimet:
  604
  Pikë nga trofetë:
  243
  mire se na erdhe
   
 3. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,571
  Pëlqimet:
  619
  Pikë nga trofetë:
  243
  Mire se ke ardh , trego me shume per veten nese se ke bezdi , sa vjeq qka merresh dhe qka ke interesa .
   
 4. nekladen

  nekladen Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mir se ju gjeta te gjitheve flm...
  Jom 32 vjec jom IT, punoj me YouTube qe shum vjet, ngapak me web, kom mobishop temin e njoh anen softwarike ma shum.
  Jom ne ITShqip per me msu diqka me shume, por edhe me ndihmu aq sa kom mundesi...
   
  bmwplako pëlqen postimin.
 5. Pleurat

  Pleurat Pleurat D. Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,293
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pershendetje,mire se erdhe
   
 6. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  641
  Pëlqimet:
  135
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje dhe mire se erdhe ne forum shpresoj te dalesh i kenaqur
   
 7. Mike

  Mike Anëtar Fillestar

  Postimet:
  82
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mire se erdhe ne itshqip
   

Shpërndaje faqen

Loading...