1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga und3rc00d3, 13 Dhjetor 2016.

 1. und3rc00d3

  und3rc00d3 Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje une jam und3rc00d3 apo Dinnii prej eSK.

  Emri: Abedin Thaqi
  Vendi: Rahovec
  Mosha: 17
  Interesat: PHP, Gaming, Reklama etj.

  Kam aftesi ne: PHP, HTML, JS, CSS, AMXX etj.

  Shpresoj te kalojme bukur sbashku.
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mire se erdhe Abedin
   
 3. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Mire se erdhe Abedin ne itshqip.com :)
   
  und3rc00d3 pëlqen postimin.
 4. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108

Shpërndaje faqen

Loading...