1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

pershendetje

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga doni!, 4 Shkurt 2014.

 1. doni!

  doni! Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  pershendetje nga une, jam antar qe nga viti 2010 por skam besu qe forumi ka me hec kaq perpara..
  Redoni nga Prishtina, i interesuar ne rrjetat kompjuterike, dhe ne kompjutorin ne pergjithesi..
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mire se vjen, apo mire se u riktheve.
   

Shpërndaje faqen

Loading...