1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

pershendetje

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga albo88, 22 Maj 2013.

 1. albo88

  albo88 Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  0
  ckemi njerez une jam glei 24 vjec nga tirana dhe jam i fiksum pas lojrave
  une jam rregjisturar me kohe ke ky forum por e pata harru fare tashi me erdhi nje email qe me thot qe eshte rikethyer aktiv me beht qefi dhe ju pershdes te gjithve urime per forumin
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 2. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Mirsevjen :D
   
 3. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Mire se vjen albo88, ne ITShqip.com !
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mire se vjen
   
 5. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Miresevjen ne ITShqip. :)
   
 6. alajdin

  alajdin Anëtar i Njohur

  Postimet:
  630
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  58
  Miresevjen ne ITShqip.
   
 7. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78
  Mire se vjen ne ITshqip.com
   
 8. Uzman

  Uzman Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mir se Wjen, Kalo Mir
   
 9. Rinox

  Rinox Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Welcome Mate ;)
   
 10. argzon

  argzon Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mir se erdhe
   

Shpërndaje faqen

Loading...