1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje te nderuar

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga adriano20, 19 Nëntor 2020.

 1. adriano20

  adriano20 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Emri : Adrian
  Mbiemri : Lame
  Mosha : 20
  Vendbanimi : Durres
   
  miraxh dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  722
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  93
  Miresevjen :)
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  857
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mire se erdhe
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,826
  Pëlqimet:
  1,273
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   

Shpërndaje faqen

Loading...