1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pershendetje te nderuar

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Bisha, 9 Prill 2019.

 1. Bisha

  Bisha Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje ka mundesi ndonjeri te me tregon si te kem fitime nga faqet e facebookut ?
   
 2. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Nëpërmjet një faqe webi e cila lidhet me instant article varet edhe nga fansat
   

Shpërndaje faqen

Loading...