1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje te gjithve

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga ervis kalemi, 29 Prill 2020.

 1. ervis kalemi

  ervis kalemi Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Mirdita miq si kaluat?
  Quhem ervis kalemi dhe jetoj jasht shqiperis :)
  Gezohem qe gjeta kete forum ku ka shum tema rreth informatikes shpresoj te mesoj shum pasi shikoj se ka njerez qe kan shum njohuri rreth kesaj fushe.
  Peace
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  739
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mire se erdhe.
   
  ervis kalemi pëlqen postimin.
 3. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mir se na erdhe ! Tja kalosh bukur ne ket forum :) !
   
  ervis kalemi pëlqen postimin.
 4. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  451
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje Ervis :)
   
  ervis kalemi pëlqen postimin.
 5. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Welcome!
   
  ervis kalemi pëlqen postimin.
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,658
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  ervis kalemi pëlqen postimin.
 7. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  Welcome Elvis!
   

Shpërndaje faqen

Loading...