1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje te gjithve!

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Xhuke, 13 Prill 2020.

 1. Xhuke

  Xhuke Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kane kaluar kaq kohe dhe shof qe accounti im perseri eshte online. Pa ofendu askend nga staffi kan kaluar shume vite dhe njeriu eshte pjekur ka mesuar nga gabimet. Ne momnetin qe me eshte mbyllur nje account kam pas nje tjt @AVM Digital qe ka qene dikur EthnicAlbania. Dua te njoftoj gjithkend ne kete forum qe te mashtrosh apo te genjesh nuk esht gje e lehte . Jam pezulluar me shume se 2her ne kete forum dhe arsyeja ka qene qe kam qene nje fmij 15 vjec ku kisha deshire po mungonin te ardhurat mungonte nje CC qe te beja blere dhe synoja te kisha nje webiste timin qe ather. Kaloj kaq Shume kohe dhe kaq shume vite dhe ti meson qe te gjitha kto kane qene gabime femijnore prandaj kerkoj falje stafit per disa gjera :

  E para - Kam qene aktiv edhe pse kam marr baned 2 her nga ju me kete nickname @AVM Digital qe diikur ka qene ethnicalbania.

  E dyta - kerkoj falje qe ather kam sjell probleme ne kete forum

  E treta- ne pamundesi kushtesh kam dashur te mashtroj per te pasur nje domain dhe nje host

  E Katerta- Kerkoj falje publikisht nje antari qe me kujtohet si sot per nje mashtrim qe ka ndodhur por duke cekur qe Nje person dytesor na ka mashtruar te dy neve. Mua duke me thene qe shes Faqefacebook dhe mi conte me insights me te gjitha dhe me thoshte qe Ti merri leket nga antaret qe duan te blejne dhe mi kalo mua. Mbaj mend si sot qe ka qene Klajdi Duro dhe synonte te kishte faqen Klajd.

  E Pesta - Me nostalgji dhe me hidherim i shof ato gabime qe kam bere por duke ju thene dicka , Njeriu meson shume nga gabimet.

  Kushdo qofte ne kete forum qe mund ta kem prekur me fjalor apo me dicka tjt po sdi te ket ndodhur nd1 problem tjt pervec ktyre te dyjave i kerkoj falje publikisht.

  Dhhe te gjitheve merreni nje mesim nga une Te mashtrosh dhe te genjesh eshte gjeja me e keqe ne kete jete.Gjithsesi kur je nje femije nuk arrin ti kuptosh por kur rritesh dhe shikon keto gabime qe kam bere e kuptoj qe ska me keq.

  Gjithsesi ju falenderoj te gjithve ( STAFIN ADMINAT Qe me kane dhene mesim te mire)

  Me respekt per te gjithe. E kam shkruajtur kete qe te jet shembull per te gjithe.
   
  Alkeo, exploit.al, miraxh dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Besoj qe ai antari me lart jam un para disa vitesh
  falja te pranohet nga un :)
   
  exploit.al, Universal dhe Xhuke pëlqejnë postimin.
 3. Xhuke

  Xhuke Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
  @shqipbook te mbaj mend me username tjt se kemi fol disa dite nga Accounti tjt @AVM Digital dhe tash po me ben cudi se si te pjek zoti. Te kerkoj falje publishikt vella gjeta dhe antarin qe me ka mashtruar mua kinse me jepet faqet per ti shitur mqns jetonte ne Itali @klajdiduro0000 ky osht e mbaj mend si sot
   
  shqipbook pëlqen postimin.
 4. Xhuke

  Xhuke Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
  Une kam qene vetem 15 - 16 vjec dhe antari @klajdiduro0000 me jepte fanpage qe ti shisja dhe @shqipbook pati dergu leket tek une kurse antari pasi mori leket nga une me la vetem 20 euro mua nuk i dha faqen. Ndodhi dhe me nje pjestar tjt te forumit por transferta e tij u anullua ne kohe pasi @shqipbook me tregoi qe nuk i kishte dhene faqen
   
  shqipbook pëlqen postimin.
 5. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mireserdhe, histori interesante, dikur te gjithe kemi mashtruar nga pak dhe sigurisht qe kemi rene pre e mashtrimit, ne internet ndodh cdo gje. Suksese ne te ardhmen pa mashtrime ;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...