1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje te gjithve

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga bitcointirana, 10 Korrik 2018.

 1. bitcointirana

  bitcointirana Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje te gjithve.
  Mosha 20.
  Interesat: Bitcoin & IT
  Shpresoj tja kalojme mire :D
   
  wolf_mc12 dhe Blerton pëlqejnë postimin.
 2. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershendetje,uroj tia kalosh sa me mire !
   
  bitcointirana pëlqen postimin.
 3. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  594
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
  Mire se erdhe!
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,990
  Pëlqimet:
  799
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
 5. Donart

  Donart Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  28
  Welcome
   

Shpërndaje faqen

Loading...