1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje te gjithve ,ky eshte nje prezantim !

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga xhoni pashollari, 10 Gusht 2020.

 1. xhoni pashollari

  xhoni pashollari Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje !
  Jam Xhoni 23 vjec nga tirana , Jam ne mbarim te universitetit fshn dega Informatik .
  Jam i apasionuar pas it , Kam edhe nje certefikat per CCNA .Network Administratot .
   
  tonkeri, @science, Fannol Gashi dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  542
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pershendetje dhe mire se erdhe
   
  xhoni pashollari pëlqen postimin.
 3. LEO33

  LEO33 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  43
  Përshëndetje!
  Desha të dija, meqënëse ke çertifikatën e CCNA, sa të kanë kushtuar provimet, dhe trajnimi, nëse je trajnuar, dhe sa ka qënë kohëzgjatja për t'i mësuar?
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mirë se erdhe
   
  xhoni pashollari pëlqen postimin.
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
 6. xhoni pashollari

  xhoni pashollari Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  mu me shkuar rreth 400 euro ne totak ,per kohe diku tek 2muaj intensiv ,kurse provimi eshte diku tek 180 usd .
   
 7. LEO33

  LEO33 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  43
  Mund ta di ku je trajnuar me këtë çmim? Te një qendër Pearson, tek Ushtari i Panjohur në Tiranë kushtonte 900€ për 6 muaj. :cry:
   
 8. xhoni pashollari

  xhoni pashollari Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  shiko eshte nje tirana center of tecnology eshte ne kat te 5 perball shkolles qemal stafa. ke 300 mij lek nivelin 1 dhe 250-300 nivelin tjeter.
  une e perfitova 400 euro pasi ishim grup.
   
  LEO33 pëlqen postimin.
 9. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mire se erdhe
   
  xhoni pashollari pëlqen postimin.
 10. speaR.

  speaR. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje dhe mir se vjen te uroj sukses
   

Shpërndaje faqen

Loading...