1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje te gjithve, i kom blere 2 Etherum dhe 4 Litecoin?

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga besarty, 14 Dhjetor 2017.

 1. besarty

  besarty Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  I kom blere 2 Etherum dhe 4 Litecoin, qka mendoni a ja vlen a jo?
  Edhe kam nje pytje ne cilat monedha virtuale me qmin te vogel ja vlen me investu?
  Ju faleminderit, ju pershendes nga New York-u.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 2. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje, per etherium ja vlen se osht ni monedh me shum prestigj munesh me pa edhe renditjen ne market qe osht e dyta edhe investimin e madh qe eshte bo, definitivsht ni monedh shum e fort nivel me btc, e per litecoin nuk e di se skam hulumtu kurre per te.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,567
  Pëlqimet:
  1,292
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mbaji long term...
  Investo ne stratis, waves, iota.
   
  besarty pëlqen postimin.
 4. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  28
  ADA (Cardano)... tani eshte diku te 0.14cent... provoje me 100$
   
  wolf_mc12 dhe besarty pëlqejnë postimin.
 5. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  28
  @besarty shpresoj te kesh blere ADA qe te thash... 31cent tani
   
 6. besarty

  besarty Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jo valla skam ble, mir e kishe pas. Po edhe tash nuk eshte von. E kam nje pytje per ty psh cilat monedha qe jan te vogla tani ja vlen me investu per mi majt nje kohe te gjate psh 2vjet...
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 7. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  28
  Eshte e veshtir te gjesh monedha te lira qe jan te sigurta... kjo #ADA ne Japoni me 1 janar 2018 i ven ne perdorim “BankKomat”et e saj sikur Bitcoin... gjithsesi prit edhe pak, te shohim a do i hjedh te gjitha supply ne treg. Me ler nje contact ne PM te lajmroj nese kam ndonje ide te mir.
   
 8. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  28
  #DLT edhe #LAND kam investuar une pak me pare, per short term... nuk eshte asgje e sigurt por ja vlen mi provu me pak para... ulje nuk do ket.
   
 9. ceo

  ceo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ku me
  Ble ket ada edhe ku me qel wallet per to
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 10. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,567
  Pëlqimet:
  1,292
  Pikë nga trofetë:
  358
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 11. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  28
  #dlt edhe #land vetem se kan nis te bejn Spike... kush ka investuar do ket profit t mir
  Keni koh akoma nese e shihni me vakt postimin.
   
 12. Debugger

  Debugger Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ku ke ble , naj sygjerim naj web , se ne coinbase Kosoven spe nje ?
   
 13. Geti1

  Geti1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ku muna me ble cardano(ADA) bre ?Naj sygjerim
   
 14. incognito

  incognito Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Bittrex
   
 15. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  221
  Pëlqimet:
  68
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kjo land coin paska vtm 400$ volume
  Dhe investime me shume pikpytje eshte per tu bere
   
 16. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  458
  Pëlqimet:
  164
  Pikë nga trofetë:
  53
  landcoinit as website nuk po i bon
   

Shpërndaje faqen

Loading...