1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje te gjitheve!

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Aleks.007, 6 Qershor 2020.

 1. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Alexi nga Tirana.
  Me duhet te postoj ne rubriken "shitje" ama nuk postoj dot pa bere 15 like.
  Ju lutem te gjitheve te beni like kete postim
  Ju faleminderit
   
  rinnork pëlqen postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk fuksionon kshu, duhet te angazhohesh ne forum te besh postime dhe komente me vlere qe te marresh like nga anetaret e tjere, klm :)
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,213
  Pëlqimet:
  736
  Pikë nga trofetë:
  343
  Aleks kujdes me postimet. Rregullat nuk jane vendosur me kote. Kujdes lexo rregulloren.
   
 4. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mos gabohem, vlen mbi 100 postime ajo rubrike.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,657
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   

Shpërndaje faqen

Loading...