1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pershendetje te gjitheve!

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Philipplein16, 26 Maj 2020.

 1. Philipplein16

  Philipplein16 Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Un jam Adi Mucaj
  Student Ne fakultetit Aleksander Moisiu
  Dega : Sisteme Informacioni
  U regjistrova ne kete forum pasi mendoj mund te mar dhe jap shum informacion ne lidhje me temat qe postohen!
  Shpresoj tju ndihmoj dhe tme ndihmoni me aq informacion apo eksperience qe kemi!
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,035
  Pëlqimet:
  1,416
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  Philipplein16 pëlqen postimin.
 3. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  347
  Pëlqimet:
  367
  Pikë nga trofetë:
  98
  Welcome aboard
   
  Philipplein16 pëlqen postimin.
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,902
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mire se erdhe.
   
 5. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Welcome
   
 6. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, mir se erdhe.
   
 7. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje
   
 8. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  236
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  38
  nqs do me shit insta e facebook ket ardh fiks ne venin e duhur se rrall her merr noj informacion qe do te te hyje ne pune nket forum :blush:
   
  Alkeo dhe bthaci pëlqejnë postimin.
 9. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Hahaha fiks
   

Shpërndaje faqen

Loading...